Instal-Projekt Inventio 50/120 INV-50/120E

Instal-Projekt Inventio 50/120 INV-50/120E – Instal-Projekt

Grzejnik INVENTIO – idealne połączenie klasycznego, prostokątnego kształtu w nowoczesnym wydaniu, wyprodukowany został przez firmę Instal-Projekt, wielokrotnie nagradzanego producenta praktycznych oraz solidnych grzejników centralnego ogrzewania. INVENTIO nowoczesny i zmienny grzejnik o ekranie gładko polakierowanym lub zadrukowanym. Idealne rozwiązanie do salonu, holu lub przestronnej łazienki. Standardowe przyłączenie dolne o rozstawie 5 cm pozwala na łatwiejsze przygotowanie przyłączy. Konstrukcja grzejnika ukrywa odpowietrznik, którego obsługa nie wymaga żadnych narzędzi. Podczas produkcji grzejnika została zastosowana technologia LASERCUT pozwalająca na najbardziej precyzyjne cięcia. Materiał z jakiego został wyprodukowany to wyselekcjonowania stal z lakierowaną powłoką, termoutwardzalną, epoksydowo-poliestrową farbą proszkową lub powłoką galwaniczną. Grzejnik dostępny standardowo w kolorze biały silk z ekranem ze stali węglowej pomalowanej w kolorze biały silk. Istnieje możliwość zamówienia w innym kolorze. Dopłata za grzejnik w kolorze palety IP doliczana jest do ceny produktu w kolorze standardowym.

tona wegla ile to drzewa, jak obliczyć ile paliwa potrzeba, taryfa nocna prąd, kredyt spłata po 3 miesiącach, montaż rekuperatora, wbc, szkolenie klimatyzacja, wady i zalety energii jądrowej, dom 160m2, ile km2 ma m2, www.openbenefit.pl saldo, korzystny kredyt, jakie wybrać ogrzewanie do domu jednorodzinnego, ogrzewacz do kontaktu, koszt paneli fotowoltaicznych, filtr do czajnika, cena kwh pge, karta gwarancyjna

yyyyy