Zehnder Zeno 1184×500

Zehnder Zeno 1184×500 – Zehnder

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach mieszkanie bez żadnego wymiennika ciepła. Pełnią one bardzo ważną funkcję – ogrzewania. Inaczej zwane grzejnikami, można napotkać prawie w każdym pomieszczeniu każdego domu. Wyróżniamy wiele ich rodzajów w zależności od zastosowania i sposobu działania. Jednym z nich jest grzejnik łazienkowy. Grzejniki łazienkowe stosowane są zazwyczaj – jak sama nazwa wskazuje – w łazience. Jedną z kolekcji grzejników łazienkowych producenta Zehnder, gdzie można znaleźć sporą liczbę produktów z tej kategorii, w zależności od potrzeb i upodobań, jest kolekcja ZENO. Grzejnik Zehnder Zeno klasyczny design z horyzontalnymi, prostymi rurami okrągłymi i czworokątnymi kolektorami zbiorczymi, dzięki spawaniu laserowemu połączonymi w całość. Rurki poziome okrągłe o średnicy ø 23 mm i kolektory zbiorcze kwadratowe o przekroju 30 x 30 mm. Moc grzewcza wg EN 442,oznaczenie CE. Przyłącza dla zasilania i powrotu, odpowietrznik, korek zaślepiający, gwint wewnętrzny 4 x ½” lub dodatkowo z przyłączem środkowym 50 mm gwint wewnętrzny 2 x ½”. Niewątpliwą zaletą grzejników z serii Zeno jest niewielka głębokość zabudowy oraz możliwość dowolnego wyboru położenia zasilania i powrotu na dolnych krańcach czworokątnych kolektorów, alternatywnie z przyłączem środkowym rozstaw 50 mm. Grzejnik pokryty lakierem proszkowym w kolorze białym RAL 9016. Dostawa wyrobu gotowego do montażu naściennego z konsolami w opakowaniu transportowym. Cechy produktu: Ciśnienie robocze: max. 10,0 bar Temperatura robocza: max. 110°C Lakierowanie proszkowe kolor biały RAL 9016 4 x przyłącza ½” na kolektorach pionowych odpowietrznik ½” i zaślepka ½” opakowanie transportowe zestaw montażowy w kolorze białym H = 1184 mm L = 500 mm Przyłącze środkowe 50 mm za dodatkową opłatą. Gwarancja producenta: 5 lat UWAGA: Ze względów technicznych zdjęcie przedstawia grzejnik w innych wymiarach.

drewdom nowy tomyśl, pompa ciepła powietrze woda cena, nowy dach na starym domu, columbus opinie, pompy ciepła dolny śląsk, kto to konsument, 99 minut, ogrzewanie podłogowe kalkulator, uzdatniacze wody